DÝNĚ loupaná- semínka dýňová loupaná

DÝNĚ loupaná 1000g

Dostupnost:
ihned k odeslání
Cena:
219 Kč 199 Kč
(vč. DPH)

DÝNĚ loupaná 500g

Dostupnost:
ihned k odeslání
Cena:
115 Kč 109 Kč
(vč. DPH)

Jedná se o cenný zdroj výživových hodnot. 

  Dýňová semena jsou zdrojem zinku, který je důležitý pro imunitní systém. Je vhodné je před konzumací na několik hodin namočit do hrnku s vodou, čímž se aktivují enzymy. Takto namočená jsou dýňová semena skvělou surovinou pro výrobu omáček a dresingů.

Země původu: ČR

Složení: 100% dýňové semínko loupané

Balení : Fresh-zipový sáček - možnost opakovaného uzavření.

 

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě nejvýše 25 st. C a relativní vlhkosti nejvýše 70%. Chraňte před slunečním zářením.

Surovina může obsahovat stopy arašídů a ostatních skořápkových suchých plodů, sezamu, sušeného mléka a oxidu siřičitého.

Více. viz. podrobnější informace.

Objednací číslo: k104
Výrobce: Dobré Plody
Kategorie: Ořechy a semínka
Dostupnost: ihned k odeslání
Druh: Dýně

  Tykev je rod z čeledi tykvovité (Cucurbitaceae).Druhy a variety tykví, jako např. dýně, cuketa nebo patizon, se pěstují pro své plody jako zelenina. Jedná se o jednoletou popínavou rostlinu původem z Latinské Ameriky. Do Evropy se dostala koncem 15. století v souvislosti se španělskými kolumbovskými výpravami. Dýně je lidový název nejčastěji pro tykev obecnou (nazývanou také tykev turek nebo dýně obecná. latinsky: Cucurbita pepo, nejčastěji varieta pepo) nebo tykev velkoplodou (nazývanou také dýně velkoplodá, latinsky: Cucurbita maxima).

 

Obsahují esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6, hořčík, zinek, železo, vitaminy skupiny B a E a rostlinné bílkoviny. V období puberty působí blahodárně proti pupínkům a zlepšují kvalitu vlasů a nehtů. Starším lidem  snižují cholesterol a vysoký krevní tlak.

Doprava zdarma

Pří nákupu nad 1500 Kč

Sleva na další nákup

slevy 5% a 10%

Záruka čerstvosti

Zdravé a čerstvé zboží

Jsme tu pro vás

On-line podpora uživatelů